Rek1 Rek1

Anasayfa / HD Maç Yayınları
Yayın Akışı Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8 Kanal 9
Yayın Akışı Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8 Kanal 9

HD Maç Yayınları

Maç Yayınları izle

Türkiye’nin en büyük streaming sitelerinden biri olan SportbossTV’de maçlar HD ve ücretsiz izlenebilir. Biliyorsunuz ki artık dünya futbolu çok popüler bir şekilde izlenmektedir. Sitemiz de bu kısımda sizlere yardımcı olmaktadır ve her karşılaşmayı sitede canlı yayınlamaktadır. İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya ve bir çok ligin canlı yayını sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. Son zamanlarda Justin TV adında bir sistem çıkmış ancak ülkemizce yasaklanmıştır siz de sitemizde Justin TV maçlarını izleyebilirsiniz.

Canlı Maç İzle

Ülkemizde yayın sistemi biraz karışık diyebiliriz yani İngiltere ligi bir yerde diğer lig bir yerde hepsini izlemeye kalksanız en az 4 tane fatura ödemeniz şart koşulmuş. Bunun içine kendi ligimiz olan Türkiye Ligi’de dahil hatta en pahalı olarak kendi ligimizi izlemekteyiz. Daha popüler olan ligler İngiltere ve İspanya Türkiye ligine göre kat kat daha ucuzdur buda anlamadığımız noktalardan biri olsa gerek… Tabii bu fiyatlarda reytinge dayalı yapıldığından oluşmuştur biz de tabii kişisel olarak maçların ücretsiz veya biraz düşük rakamlara yayınlanmasını isterdik. Herkesin spor izleme hakkı vardır ve biz bunu iyi bilenlerdeniz. En düşük maaşın 1300 TL olduğu yerde yıllık 600-700 liraya kimse sadece bir lig için para ödeyemez. Bunun yanında ödese bile İPTAL etme hakkının olmaması ise ayrı bir ironi size 12 ay sözünüze LİG TV ucuz dediği rakamlara vermektedir o ucuz da 10 TL falan fark ediyor. Siz de otomatik olarak bu ihtiyacınızı karşılayamadığınız da Sportboss gibi maç izleme sitelerine girersiniz ve buda sizin en doğal hakkınızdır. Türkiye ligi de sitemizde spikerli ve spikersiz olmak üzere yayınlanmaktadır. En iyi görüntü kalite de maç izlemeniz mümkündür. Sportboss sitesi 2014 yılında kurulmuş ve hizmet hayatına başlamıştır. Bizim tek amacımız siz Türk kullanıcıların aradığınıza engel olmadan ulaşmanızdır. Bu mücadelemiz de biz bitene kadar devam edecektir.. Sitemiz tüm yasal sorumluluklara kafa atmaktadır bu dedikleriyle sizlerden beklentimiz de sitemizi sürekli olarak kullanmanızdır.

Sportboss – Canlı maç izle

Bunun dışında daha iyi ve ucuz izlemeniz için de alternatifler yapılmıştır ancak bunlar da yasal sorumluluklar taşımamaktadır. Bunun dışında zamanında gurbete gitmiş kardeşlerimiz de bu siteleri tercih ediyor.. Çünkü, yayıncı firmalar açlık yapıp daha daha fazla rakamlar istiyor. İzletmek mi amacı yoksa sii. bu tartışılır tabii ve şunu da demek istiyorum aslında Lig TV firması bu yayınları çok iyi şekilde yapmaktadır yani işini iyi yapıyorlar ama ben sahibinin Arap olmasından dolayı böyle olduğunu tahmin ediyorum. Araplar açtır ne kadar doymuş olsalar da bu yüzden böyle şeyler oluyor. Keşke kendi yayın haklarımızı Araplara değil de daha insan olanlara satsak. Yani daha vizyon sahibi olanlar alsa da halimizden anlasa.

Diğer tartışma da Digitürk yani Lig TV’nin çok yakın bir zamanda ücretsiz olacağı bu nası olacak peki? Acun Ilıcalı Lig TV alacağı konuşuluyor ve ücretsiz yapılacağı konuşuluyor. Şu cümlelere bir açıklık getirelim bu her türlü imkansız bir durum. Lig TV dediğiniz kanal %100 bir ücrete tabii tutulması lazım çünkü yayın hakları bedelini takımlara ve TFF’ye ödemesi gerekir ve bu büyük paralar demektedir. Acun Ilıcalı şuan henüz 2 kanal girişimi yapan bir yatırımcıdır. Ama dediğimiz gibi ARAPLAR AÇTIR ve çok zengindir bunlar pek fazla para önemsemeden bir işe girebiliyor.. Yakın bir zaman da dileriz ki tahmin ettiklerimiz olsun ama şuanda sitemiz de maç izlemeniz tek çaredir. İyi seyirler dileriz.


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Ayın Sitesi