Rek1 Rek1

Anasayfa / Digitürk / İngiltere Ligi Sportboss’da!

İngiltere Ligi Sportboss’da!

Avrupa ve Dünya’da en çok izlenen diziler arasında gösterilen İngiltere Ligi yani Premier Lig sadece Sportboss’da yayınlanacaktır. Digitürk, Turkcell TV ve D-Smart’da yayın hakkı mevcuttu ve bu sitelerden ücretli olarak izleyebilirsiniz. Siz de eğer bu firmalara para vermek istemezseniz haklı olarak.. Neden haklısınız? Çünkü, İngiltere Ligini izlemek isteseniz bir tanesini bir diğer lig için diğerini derken 3-4 yere sadece fatura ödemek zorunda kalırsınız. Biz de bu liglerin yabancı ve spikersiz sürümünü sizler için paylaşmaktayız. Bedava lig tv izlemenin en iyi adresi olarak gösterilen Sportboss HD ve donmadan yayın yapmaktadır. Siz değerli kullanıcılar eğer İngiltere ligi izlemek isterseniz bizim sitemize ulaşırsınız.

İngiltere Ligi (Premier Lig) izlemek için tıklayın.

Dsmart izle

Ek olarak maç yayınları Dsmart sitesin de yayınlanmaktadır ama pek ucuz olduğunu söyleyemeyiz. Dilediğiniz taktirde sadece maçları değil özetleri de sitemizden izleyebilirsiniz. Maçların özetlerini sizlere 720p görüntü kalitesinde ulaştırmaktayız. Bu maçlar Türk maçları ile çakıştığımızdan dolayı bir seçim yapmak zorunda kalırız biz de Türkiye ligi maçını seçmekteyiz. Siz de özetleri sitemiz sayesinde izleyebilirsiniz.

Hakkında Mikail

SportbossTV sitesinin editörüyüm ve kesinlikle sahibi değilim. Site için: günün iddaa tahminleri ve maçları kolay izlemenizi sağlayan makaleler yazacağım.

Kontrol Edin

Ligtvjet

Futbol, Basketbol, Hentbol, Voleybol, Tenis ve benzeri birçok spor müsabakasını izleyebileceğiniz Ligtvjet sitesi, kaliteli hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Ayın Sitesi