Rek1 Rek1

Anasayfa / Tanıtım / Karanlığın Elli Tonu izle

Karanlığın Elli Tonu izle

Çılgınlarıyla bilinen ve mevcut olabilen tüm çılgınları yapan anastasia genç bir amerikan kızı ve diğer seridede gördüğümüz yani grinin elli tonu ilk serisindede görmüştük. Diğer yandan her türlü yapabileceği en güzel ve en beğendiği erkeğin hayalinde her zaman saklıyordur. Rüyalarında hep onu görmektedir ve onun eşi benzeri olmadan kafasında hayal etmektedir. Karanlığın elli tonu izle bunu her zaman olduğumuz yerde Filmpas’ta izleyip yorum ve hd şekilde keyfinize keyif katabileceksiniz.

Bu sefer anastasia teklif etmicek diğer yandan amerikan ve film seti yıldızı yakışıklı  erkek ona karşı birşeyler hissetmeye başlayacak, karanlığın elli tonu full izle sizler için sosyal medyada çok beğenilen ve ilk serisi kadar tutar mı tutmaz mı gibi polemiğe ve tartışmaya açık bir şekilde bahsettik sizlerden gelen yorumlar bizler için çok önemli filmdede görmüş olacağımız gibi yaz ayını yani haziran ayını merakla beklemekteyiz. Karanlığın elli tonu sansürsüz izleyeceksiniz hemde istediğiniz part’tan yani boyultunuda izleyeceğinize göre ayarlayabileceksiniz. Sizler içinde sosyal medya ve karanlığın elli tonu filminde olacakları söylemişsniz az çok özetine baktığım zaman film gerçekten ilk serisini arındırmıcak ve erotik film sevenler için muhteşem ve harika dolu anlar yaşamasına neden olacak bu filmi özellikle gece izlemenizi tavsiye ediyorum anastasia’nın ne kadar çılgın ve deli dolu bir kız olduğunu hepimiz biliyoruz diğer seride gibi bu seridede çılgınlıklar ve bizlere olan karşı zevk ve tatmini olabildiğince yukarta tutacak ve bizleri çok etkileyecek gibi görünüyor diğer kızlardan farkı hem ılımlı ve hemde olabildiğince kendisinde farketmeyen bir cazibesi vardır anastasia’nın.

karanlığın elli tonu izle

Anastasia ilk seride olabildiğince sınırları zorlamaya, çalışmıştı fakat bu seridede ne kadar sınırlarını zorlayabilecek bunu hep beraber aynı yerimizden izleyerek görebileceğiz. Anastasia yerine farklı bir amerikan veya rus kızı tercih edilmesi ön görüşünde bulunan oldukça oldu fakat sizler için en iyi kız ve bu rolü en iyi anastasia oynayabileceği görüşteler ve bu oylama onların setinde ve diğer hayran kitlesi tarafından yapılmıştı. Anastasia bizlere olabildiğince cazibesini ve diğer yandan onu izleyen erkekleri tahrik etmeyi başarabilecek mi? Genç kız yakışıklı erkekle güzel dakikalardan yanı sıra Türk dizilerinde olmayan yatak odası maceraları ve diğer yandan fantezi ilişkilerinide göreceğiz.

Sosyal medyada bunu sizlere söylediğim zaman anastasia bizler için en iyi rol açısından daha erotik ve cazibeli olduğunu hemfikir olmuştuk sizlerle, christian grey ve anastasia yapacağı ilişki ve erotik dolu anlarını hep beraber izleyip hep beraber tahrik olacağız ve performans açısısından christian grey’in yetersiz olduğunu söyleyenlerde oldu fakat karanlığın elli tonu ekibi ve onların set ekibi aynı görüşte değiller. Anastasia’da hem ilişkide ve hem performans olarak christiana yetecek görüşündeyiz ve ikisi birlikte zevk dolu anlar yaşayıp izleyicisine gene muhteşem harika bir etkileşim ve performas sergiletmek istiyor.

Hakkında Mikail

SportbossTV sitesinin editörüyüm ve kesinlikle sahibi değilim. Site için: günün iddaa tahminleri ve maçları kolay izlemenizi sağlayan makaleler yazacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Ayın Sitesi