Rek1 Rek1

Anasayfa / Digitürk / Taraftarium24 HD maç yayınları
Yayın Akışı Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8 Kanal 9

Taraftarium24 HD maç yayınları

Türkiye’nin taraflı veya tarafsız en iyi maç izleme sitesinin Taraftarium24 olduğunu bilmemek mümkün değildir. T24 sitesi 2009 tarihinde kurulmuş ve yayın hayatına yıl 2017 olmasına rağmen aralıksız devam etmektedir. Her kategori de siteler teker teker ayrılsa da aramızdan Taraftarium24 uzun yıllar ayrılmayacak gibi. Günlük 50’ye yakın karşılaşmayı bize Türkçe bir şekilde sunması ile bilinen bu website ülkemiz de en popüler 100 site arasında yer alıyor. Sitemiz aracılığı ile T24’ün yayınlarına güncel bir şekilde ulaşabilirsiniz ve izleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki online yayın sektörünün gelişmesi ve sahiplerinin de Arap olmasından dolayı ülkemize yayın kat kat pahlıya gelmiştir. Sadece kişisel olarak alımlar da değil ticari alımlarda bile dehşet rakamlar vererek iş yerleri sahiplerini hem bizleri hem de iş sahiplerini zora sokmuşlardır. Cafe’de maç izlemek 10 TL ise bu zamlardan sonra 20 lira olmuştur ne yani bizlerin belkide şu hayatta tek zevki olan canlı maç izleme keyfimiz de ücretlimi olacak? Türkiye’de en düşük maaşın 1400 TL olduğunu düşünürsek Digitürk’de bizden yıllık 400 TL istiyorsa bu insanlar nasıl yayın izlesin? Bunun doğrultusunda Taraftarium24, Webspor, Sportboss gibi siteler halk için ortaya çıkmış ve yayın vermektedir.

Kara kara düşünüyorsunuz ben bu yayını nasıl izlerim bu fiyata?? Çok haklısınız. Tek bir çare kalıyor oda kaçak izlemek bu bizim veya sizin işlediğiniz bir suç değil bu tamami ile TFF’nin başındakilerin suçudur. Araplara yayın satıyoruz o lanetler de bizi kendi gibi parada yüzüyor sanıyor. Ulan kardeşim sevdiğimiz bir takımın maçını izlemek için aylık 100-200 lira mı harcayalım? Bide bunun üstüne o takımın bize yaktırdığı sigaraları da sayarsak bittik o ay 🙂 Neyse neyse siz bence bir geriye yaslanın ve yayının keyfine Sportboss’da varın..

Hakkında Mikail

SportbossTV sitesinin editörüyüm ve kesinlikle sahibi değilim. Site için: günün iddaa tahminleri ve maçları kolay izlemenizi sağlayan makaleler yazacağım.

Kontrol Edin

Netspor izle

Son zamanlarda yoğun internet kullanımı ve ekonomik kazanımlar adına, internet üzerinde ücretsiz maç izlemek son …

Bir yorum

  1. yayın kalitelerini biraz da olsa arttırmak mümkün müdür teşekkürler emekleriniz için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Ayın Sitesi